drukuj

Nagrody i wyróżnienia

Wyróżnienie w V edycji konkursu "Polska firma - międzynarodowy Czempion"

Spółka Elemental Holding otrzymała wyróżnienie w V edycji konkursu "Polska firma - międzynarodowy Czempion" w kategorii „Inwestor: Polska Firma Prywatna – duże przedsiębiorstwa”.

Konkurs Polska Firma – Międzynarodowy Czempion promuje aktywność polskich firm na światowych rynkach. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie polskie przedsiębiorstwa, które wypełnią jedną z ankiet – dla inwestora lub eksportera. Zgłoszenia są oceniane w wyodrębnionych obszarach i kategoriach pod względem ich znaczenia dla rozwoju firmy, strategii ekspansji zagranicznej i promocji marki polskiej. Ostatecznie, po analizie ocen, zwycięzców wskazuje kapituła.

Nagroda "Polish Business Awards"

Nagroda Polish Business Awards w kategorii "Transakcja Roku", organizowanego przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wilnie.

Konkurs ma na celu wyróżnienie najbardziej efektywnych i najlepiej zapowiadających się polskich przedsiębiorstw działających na Litwie. Wręczenie certyfikatów miało miejsce 23 listopada podczas uroczystej gali w Wilnie.

Więcej informacji w załączonej informacji prasowej.

Perła Polskiej Gospodarki

Konkurs organizowany przez miesięcznik "Polish Market". Elemental Holding otrzymał tytuł Perły Polskiej Gospodarki 3 grudnia 2013 r., podczas Gali na Zamku Królewskim w Warszawie. Więcej informacji znaleźć można w informacji prasowej.

Złota Bogoria 2014 w kategorii Firma Roku

Nagroda władz samorządowych Grodziska Mazowieckiego dla Elemental Holding S.A. za odniesiony sukces rynkowy, innowacyjność i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa oraz za debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych.

O firmie

Elemental Holding SA jest wiodącą w Polsce grupą kapitałową działającą w branży recyklingu i obrotu surowcami wtórnymi oraz czołowym dostawcą surowca do hut i odlewni na terenie całego kraju. Prowadzimy działalność na terenie Europy Centralnej i Wschodniej, a także w Niemczech, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Turcji i na rynkach Bliskiego Wschodu. Specjalizujemy się w obrocie i przetwarzaniu metali nieżelaznych oraz układów elektronicznych. (więcej)

Grupa Elemental