drukuj

Kariera

Podstawą działalności Elemental Holding S.A są kompetentni, lojalni oraz świadomi swojej wartości pracownicy wnoszący swój cenny udział do wspólnego sukcesu firmy. Dlatego poszukujemy ludzi kreatywnych, otwartych na nowe wyzwania, zainteresowanych zdobywaniem nowych doświadczeń oraz chcących poszerzać dotychczasową wiedzę.

Nowych pracowników przygotowujemy i dokładnie wdrażamy w zadania i przebieg procesów w naszym przedsiębiorstwie. Sukcesywnie podnosimy ich kwalifikacje i rozwój zawodowy poprzez odpowiednie szkolenia i środki rozwoju osobistego. 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie prosimy o wysłanie aplikacji na adres e-mail:  lub pocztą na poniższy adres korespondencyjny:

Elemental Holding S.A.
ul. Traugutta 42
05-825 Grodzisk Mazowiecki
z dopiskiem „Dział Kadr- Praca”
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Elemental Holding S.A. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Państwa oferty przyjmujemy przez cały rok.

O firmie

Elemental Holding SA jest wiodącą w Polsce grupą kapitałową działającą w branży recyklingu i obrotu surowcami wtórnymi oraz czołowym dostawcą surowca do hut i odlewni na terenie całego kraju. Prowadzimy działalność na terenie Europy Centralnej i Wschodniej, a także w Niemczech, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Turcji i na rynkach Bliskiego Wschodu. Specjalizujemy się w obrocie i przetwarzaniu metali nieżelaznych oraz układów elektronicznych. (więcej)

 

JAK DOJECHAĆ DO SIEDZIBY

ELEMENTAL HOLDING

 

 

INSTRUKCJA DOJAZDU